HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Ev Temizleme

Ev temizliği titiz her kadın için çok önemlidir. Ancak günümüzde iş hayatında kadının da yoğun olarak yer almaya başlamasına paralel olarak ev işlerine ayrılan vakit süresi de kısalmaktadır. Hizmet sektörünün de gelişmesiyle birlikte ev temizliği artık profesyonel temizlik şirketleri tarafından yürütülmektedir. Zafer Temizlik olarak profesyonel ekibimizle yaşam alanlarınızı temizliyoruz.

Her hafta ya da her ay düzenli personel çağırabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan zamanlarda da temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bahar temizliği, bayram temizliği ya da cam temizliği gibi istediğiniz konseptte temizlik hizmeti veriyoruz. İşletmemiz bünyesinde çalışan personeller ev temizliğinde profesyonel olarak görev yapmaktadır. Tüm ekipmanlarımız ve güvenlik önlemlerimizle birlikte evinizde titizlikle temizlik işlemlerini yerine getiriyoruz.

Ev Temizliği

Ev Temizliğinin Püf Noktaları

Ev temizliği birçok firma tarafından verilen bir hizmettir. Ancak ev temizliği hizmetimizde bazı püf noktalar sayesinde sizlere nitelikli hizmet verebiliyoruz;

• Öncelikle hangi nitelikte bir hizmet almak istediğinizi belirtmelisiniz. Buna uygun olarak personel ve ekipman temini yapılabilir.
• Ev temizliğinin verimli geçebilmesi için sürenin ve personel sayısının doğru ayarlanması gerekir. Bazen çok personel temizlik işlemini yavaşlatabilir.
• Oda sayısı ve düzenine uygun olarak temizlik planı yapılmalıdır.
• Ev temizliği konusunda profesyonel personeller temizlik işleminde görev almalıdır.
• Temizlik ihtiyacı konusunda tüm detaylar ilk görüşmede belirtilmelidir.

Zafer Temizlik olarak sizlere nitelikli temizlik hizmeti veriyor ve hizmet sonrası da memnun kalmanıza odaklanıyoruz.

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul ev temizliği hizmeti veren firmamız birçok işletmede olduğu gibi sizlere de hizmet vermektedir. Evinizi temizletmek ya da temizlik personellerimiz ve hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Yarım gün, tam gün, hafta içi ya da hafta sonu ev temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ev temizliği fiyatları; evinizin büyüklüğü, oda sayısı, yapılacak temizlik işlemleri, kullanılacak malzeme ve ekipmanlar, temizlik personelinin kalma süresi, temizlik hizmetinde görev alacak personel sayısına göre değişmektedir. Kullanıcı memnuniyetini ön sıraya yerleştiren firmamız tüm İstanbul ve çevresine profesyonel ev temizliği hizmeti vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi için bizi arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Ev Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!