HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Reklam Afiş İlan Temizliği

Reklam afiş ilan temizliği, firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan hizmetlerden biridir. Bu hizmet sayesinde sizlere ait olan reklam panolarının ve afiş ilan alanlarının temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sizlere ait olmayan ancak reklam vereceğiniz panoların temizlenmesini de tercih edebilirsiniz. Sizlere bu noktada profesyonel destek sağlayan firmamız, tüm reklam alanlarının ve tabelalarının temizliğini gerçekleştirmektedir.

Reklam afiş ilan temizliği sayesinde uygulayacağınız reklam kampanyaları daha çok kişinin ilgisini çekebilmektedir. Afişlerde ve ilanlarda tüm noktaların net bir şekilde görünebilmesi ve herkesin ilgisini çekebilmesi için reklam alanlarının belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanabilmeniz mümkündür. Firmamızı tercih ederek reklam afiş ilan alanlarının temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Afiş Temizliği

Reklam Afiş İlan Temizliği Nedir?

Günümüzde sokaklarda, caddelerde ve meydanlarda çok sayıda reklam alanı bulunmaktadır. Firmaların ve kuruluşların daha fazla müşteri çekebilmeleri için verdikleri bu reklamlar, belirli malzemeler kullanılarak yapılır. Bu alanların ve malzemelerin temizlenmesi de daha fazla kişiye ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Reklam afiş ilan temizliği hizmeti ile firmamız birçok reklam panosunun temizlenmesini sağlamamaktadır. Temizlediğimiz reklam alanları aşağıdaki gibidir;

  • Reklam tabelaları
  • Reklam panoları
  • Afiş panoları
  • İlan panoları
  • Bilboardlar
Yukarıdaki reklam alanları vinçli ve vinçsiz olacak şekilde firmamız tarafından temizlenmektedir. Temizlenme işlemlerinin ardından reklam panosu giydirme gibi hizmetler de yine firmamız tarafından sizlere verilmektedir. Reklamın verildiği alanda daha uzun süre durabilmesi ve daha fazla kişinin ilgisini çekmesi için bu alanların temizlenmesi gereklidir.

Reklam İlan Temizliği Nasıl Yapılır?

Reklam tabelaları genellikle binaların dış cephesinde bulunmaktadır. Bu sebeple binaların yüksek katlarında da bulunması mümkündür. Yüksek katlarda bulunan reklam panoları vinç yardımıyla temizlenmektedir. Reklam afiş ilan temizliği, firmamızda bulunmakta olan çeşitli temizlik ürünleriyle yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz temizlik hizmeti aşağıdaki adımlar uygulanarak yapılır;

  • 1. Öncelikle reklam tabela temizliği için tabelanın hangi katta olduğu belirlenir.
  • 2. Ardından vinç gerekip gerekmediğine karar verilir.
  • 3. Vinç gereken temizliklerde vinç yardımı ile yukarıdaki tabelaya ulaşılır.
  • 4. Ardından tabela üzerinde bulunan reklam çıkarılarak temizlenir ya da temizlik işlemi direkt olarak gerçekleştirilir.
  • 5. Eski reklam çıkarılırsa yeni reklam giydirme hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Afiş Temizliği

Reklam Afiş İlan Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!