HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Koltuk Yıkama

Koltuklar, evimizin çok özel eşyaları arasında olması sebebiyle belli periyotlarla koltuk yıkama yöntemleri ile temizlenmesi gerekir. Salon ya da oturma odasına girildiğinde göze çarpan ilk eşya grubu koltuklardır. Söz konusu eşyaların sık kullanılmasına bağlı olarak zamanla kirlenmesi son derece normaldir. Üzerine çay, kahve gibi içeceklerin dökülmesi ya da çocuğunuzun, yaptığı yaramazlıklarla üzerinde çikolata gibi zor çıkacak lekelere sebep olması gibi olumsuzluklar söz konusu olabilir.

Koltuğun üzerindeki lekeler kullanıma engel olmasa da hem göz zevkinizi bozması, hem de sizi misafirlerinize karşı mahcup etmesi nedeniyle temizlenmesi gerekir. Bu kapsamda yılların tecrübesine sahip olan firmamızı tercih ederek son derece sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışma gayreti gösterdiğimiz firmamızda koltuk temizleme ve yıkama alanında son derece iddialıyız.

İşlem için web sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Koltuklarınız adresinizde yıkanacak ve ilk günkü temizliğine kavuşturulacaktır. İşlem sonunda elde edilen sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Uygulaması

Firmamız bünyesinde yapılan koltuk yıkama uygulaması profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Yapılan uygulama esnasında temizleme kabiliyeti çok yüksek, kaliteli kimyasal ve deterjanlar kullanılmaktadır. Bu sayede işlem tamamlandıktan sonra hem çok memnun kalacaksınız hem de evinizi mis gibi parfüm kokusu saracaktır.

Uygulama esnasında halının kumaş ve sünger kısmına zarar verilmemesi çok önemlidir. Bu nedenle uygulamanın çok hassas bir şekilde yapılması gerekir. Söz konusu faaliyetin özel uzmanlık gerektiren bir alan olduğunu bu nedenle üzerine basarak belirtiyoruz.

Uygulama esnasında koltuklarınıza herhangi bir zarar gelmemesi en öncelikli prensibimizdir. Önem arz eden hususları uygulamadan elde edilen sonucun kalitesi izlemektedir. Yıkama işleminden sonra müşterilerimizin firmamızdan memnun kalması bizim için çok önemlidir.

Yapılan profesyonel uygulama ile uzun süre koltuk yıkama işlemine ihtiyaç duymayacaksınız. Genellikle evinizdeki koltukların yıkanmasının 2 yılda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Tabi evinizde çocuk bulunmasına ya da bir kısım aksiliklerin yaşanmasına göre söz konusu periyot kısalabilir. Bu nedenle koltukların hangi periyotla yıkanmasına en iyi karar verecek olan sizlersiniz.

Koltuk Yıkama Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!