HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama; evinizde özel ekipman ve yöntemlerle yapılan halı yıkama hizmetidir. Eskiden olduğu gibi komşularla toplanıp halı yıkama etkinlikleri yapılmıyor. Halı yıkama sektöründeki gelişmeler ve hizmetin ucuzlamasıyla birlikte birçok aile evindeki halıları halı yıkama firmalarına veriyor. Zafer Temizlik olarak evinize kadar geliyoruz ve yerinde halılarınızı titizlikle yıkıyoruz.

Bazı halı türleri yıkama için firmalara verilmeyecek yapıdadır. Duvardan duvara olan halılar ya da taşınamaz halılar için evlerde, iş yerlerinde ya da kamu binalarında yerinde halı yıkama işlemi yapılır. Bunun için özel ekipman, temizlik malzemesi ve tecrübeli eleman gerekiyor. Halılarınızı yıkamaya veremiyorsanız ve evinizde kolayca yıkanarak kurulanmasını sağlamak adına hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yerinde halı yıkama hizmetinde öncelikle yıkama işlemini yapacak cihazlar kullanılır. Bu cihazlara su ile birlikte temizlik maddesi koyulur. Özel ısıtıcı sayesinde de cihazlar halılarınızı yıkamaya hazır hale gelir. Küçük jel temizleyiciler öncelikle halılarınızın üzerine koyulur. Temizleyici madde yumuşak döner fırça ile halıları temizler. Halınızdaki tüm kir partikülleri yüzeye çıkar ve temizlenir. Cihazlar hem kiri hem de halıdaki fazla sıvıyı içine çeker.

Yerinde halı yıkama işleminde halılar genel olarak hafif nemli kalır ve 1 saat gibi kısa bir sürede kurur. Güçlü halı yıkama makineleri sayesinde halı temizlenirken sıcak hava ısıtma ekipmanlarıyla anında kurutulur. Yani işlem sonunda halılarınızı tertemiz ve kuru olacak şekilde size teslim ediyoruz.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

İstanbul yerinde halı yıkama hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz aldığınızda randevuya göre verdiğiniz adrese geliyor ve hemen halılarınızın yıkanması işlemini gerçekleştiriyor. Bu işlem sırasında şampuanla halı yıkama, buharla halı yıkama, köpükle halı yıkama, kuru halı temizleme gibi yöntemler kullanabiliyoruz.

Yerinde halı yıkama fiyatları; halının türü, halının büyüklüğü, kullanılacak yönteme göre değişmektedir. Zafer Temizlik olarak tüm İstanbul’da uygun fiyatlı ve kaliteli yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak, randevu oluşturmak ve aklınıza takılan soruları sormak için bizi arayabilirsiniz. Siz yorulmayın, biz gelip halılarınızı yerinde yıkayalım.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!