HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Dış Cephe Temizleme

Dış cephe temizliği, binaların dış kısımlarında yer alan cam, kompozit gibi yapılara yönelik özel temizleyiciler kullanılarak yapılan temizliktir. Bu hizmeti veren işletmeler sepetli vinç, makaslı platform, eklemli platform, örümcek platform ve dış cephe temizlik makinesi gibi ürünler kullanır. Bu işlem donanım yanında aynı zamanda profesyonel olarak bu işi yapan personeller eşliğinde gerçekleştirilir.

Dış cephe temizliği yüksek binaların daha fazla yapılmaya başlamasıyla birlikte büyük büyük bir hizmet sektörü haline gelmiştir. Binaların dış yüzeyinde yer alan kaplamalar zaman içinde yağmur suyu, egzoz dumanı ya da diğer kirlere maruz kalır. Binalarının temiz görünmesini isteyen işletmeler ve apartman sakinleri bu hizmetten yararlanabilir.

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe temizliği yüksek binalarda yapıldığı için riskli bir hizmettir. Bu yüzden gerekli araç ve ekipman olmalıdır. Ayrıca bu hizmeti veren işletmeler gerekli tedbirleri almalıdır. İş kazasına yönelik tüm önlemleri Zafer Temizlik olarak alıyoruz ve riskleri en aza indiriyoruz. Temizlik görevini yerine getiren her personele bu işlemi yaptırmak son derece yanlıştır.

Temizlik hizmeti vereceğimiz binada öncelikle keşif yapıyoruz. Burada temizlik durumu, kir durumu, en son temizlik yapılma zamanı ve çevrenin durumunu inceliyoruz. Yaptığımız analizlere göre kullanacağımız malzeme ve ekipmanları seçiyoruz. Belirlediğimiz günde gelerek uzman personellerimizle dış cephe temizliği hizmetimizi en titiz şekilde yerine getiriyoruz.

İstanbul Dış Cephe Temizliği

İstanbul dış cephe temizliği hizmeti almak isteyen her firma ve apartman sakinleri bizimle iletişime geçebilir. Dış cephelerde zaman içinde atmosferde yer alan kirleri üzerinde katranlaştırmaktadır. Ayrıca yağmur suyunda yer alan oksidasyonlar da malzemeye zarar verebilir. Her bina yılda en az iki defa dış cephe temizliğini yaptırmalıdır.

Dış cephe temizliği ile ilgili aklınızdaki soruları sormak ya da randevu alabilmek için bizimle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Özellikle İstanbul ve çevresinde yer alan kurumsal firmalara profesyonel dış cephe temizliği hizmeti veriyoruz. Dış cephe temizliği fiyatları, binanın büyüklüğü, yüksekliği, çevre şartları ve kullanılacak malzemelere göre keşif sonrasında belirlenmektedir.

Dış Cephe Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!