HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, bir daire ya da binanın oturmaya hazır hale gelmesi için inşaat pisliklerinden arındırılmasına yönelik yapılan profesyonel temizlik hizmetidir. Ülkemizde konut piyasası çok büyük bir büyüme gösterdi. Bu yüzden de inşaat sonrasında yapılacak temizlik hizmetleri sonrasında profesyonel hizmet verecek işletme sayısında da büyük bir artış yaşandı.

Bir inşaat alanının ya da dairenin çalışmalar bittikten sonra temizlenme süreci çok zorludur. Birçok kişinin yaptığı en büyük hata inşaat temizliğini kendi yapması ya da bu alanda profesyonel olmayan personelleri kullanmasıdır. Zafer Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimli ekibimiz ve teknik donanımımızla sizleri tertemiz bir binaya girmeyi vadediyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlikte öncelikle kaba temizlik işlemlerini yapıyoruz. Yapışkan çıkarma, yazı temizleme, yapışkanları sökme gibi işlemleri yapıyoruz. Personellerimiz bu temizlik hizmetine uygun ekipman ve kıyafetlerle çalışıyor. Daha sonra moloz ya da kaba pislikleri bir alanda topluyoruz. Kaba temizlik işlemi ardından toz alıyoruz ve dip köşe olacak şekilde temizlik işlemlerine başlıyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde bol su ve doğru temizlik ürünlerini kullanıyoruz Özellikle mutfak, banyo ve temizlik gibi alanlarda fayans yüzeylerinde medikal malzemeler kullanıyoruz. Her alana özel malzeme kullanarak detaylı temizliğimizi yapıyoruz. En son aşamada da evinizi havalandırıyoruz ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul inşaat sonrası temizlik hizmeti için bizden destek alabilirsiniz. İstanbul her zaman yeni konutların adresi olduğu için bizler de bu lokasyonda profesyonel hizmet veren firmalar arasında yer alıyoruz. Profesyonel olmayan ekipler tarafından yapılan inşaat sonrası temizlik hizmetinin ardından tekrar temizlik yapmak zorunda kalabileceğinizi unutmayın.

İnşaat sonrası temizlik fiyatları; temizlenecek dairenin genişliği, oda sayısı, kullanılacak malzemeler, çalıştırılacak personel sayısı gibi unsurlara göre değişiyor. Uzman personellerimiz ihtiyacınız olan temizlik hizmeti konusunda sizlere destek oluyor. İnşaat sonrası temizlik fiyatları hakkında bilgi almak, randevu oluşturmak ya da keşif hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Oturmaya hazır sıfır binaların temizliği için bize başvurabilirsiniz.

Ev Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!