HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Büro Temizleme

Otopark temizliği, kullanılan temizlik malzemeleri ve uygulama açısından farklılıklar göstermektedir. Otoparkların temizlik işlemleri, diğer alanlardan daha farklıdır. Firmamız sizlere bu alanda hizmetler vermekte ve otoparklarınızın en kısa süre içerisinde temizlenmesini sağlamaktadır. Tamamen profesyonel bir şekilde firmamız tarafından temizlenen otoparklarınız, en kısa süre içerisinde kullanılabilir hale gelmektedir.

Gerek zemin temizliği gerekse de otopark içerisindeki diğer alanların temizliği bu hizmet dahilinde yapılmaktadır. Otopark duvarlarına uygulanmakta olan inşaat işlemlerinin ardından da temizlik hizmetlerimizden faydalanabilmeniz mümkündür. Otopark temizliği hizmetimizin uygulama şekli açık otoparklarda ve kapalı otoparklarda değişiklik göstermektedir. Otoparklarınızın temizliği firmamız bünyesinde bulunmakta olan profesyonel temizlik görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Otoparklarınız temizlenirken kullanılan temizlik malzemelerimiz ve makinelerimiz de tamamen profesyoneldir.

Otopark Temizliği Fiyatları

Sizlere birçok temizlik hizmeti sunan firmamız, kısa süre içerisinde otoparklarınızın temizlenmesini sağlamaktadır. Otopark temizliği fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Fiyatları belirlemekte olan faktörler genel olarak şu şekildedir;

 • Otoparkın genişliği
 • Katlı otopark olması durumunda kat sayısı
 • Otoparkta hangi kısımların temizleneceği
 • Temizlik için kullanılması gereken ürünler
 • Otoparkın kirlilik durumu

Yukarıdaki faktörler doğrultusunda otopark temizliği hizmetimizin fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak firmamız her koşulda uygun fiyat karşılığında sizlere hizmet vermektedir. Bu sebeple dilediğiniz her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz ve uygun fiyatlar karşılığında otoparklarınızı temizletebilirsiniz.

Otopark Temizliği Hizmeti

Firmamızın sizlere sunduğu çok sayıda otopark temizliği hizmeti bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler doğrultusunda otoparklarınız uzman temizlik ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu otopark temizlik hizmet seçenekleri şu şekildedir;

 • Katlı otopark temizliği,
 • Açık otopark temizliği,
 • Kapalı otopark temizliği,
 • İnşaat sonrası otopark temizliği
 • Otopark zemin temizliği,
 • Genel otopark temizliği,

Yukarıda sizlere sunduğumuz hizmetlerden birini seçerek istediğiniz şekilde otopark temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Otopark Temizliği Nasıl Yapılır?

Otopark temizliği, zemin lekeleri ve benzeri etkenlerden dolayı daha profesyonel şekilde yapılmaktadır. Firmamızdan temizlik için randevu almanız durumunda uzman temizlik ekibimiz en kısa süre içerisinde adresinize gelmekte ve tüm temizlik işlemlerini başlatmaktadır. Temizlik için kaliteli temizlik ürünleri ve profesyonel temizlik makineleri tercih edilmektedir.

Otopark Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

Bize Ulaşın!