HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Ev temizliği fiyatları genel olarak uygun olsa da bu durum evden eve değişiklik gösterebilir. Temizlik şirketi olan firmamız, uygun fiyatlar karşılığında evlerinizin kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Kapsamlı temizlik; evinizdeki her odanın ve her eşyanın doğru bir şekilde temizlenmesi anlamına gelir. Ayrıca sizlere sunduğumuz profesyonel temizlik hizmeti, rutin olarak yaptığınız temizliklerden farklıdır.

Ev temizliği, evlerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Ev içerisindeki eşyaların daha fazla ön plana çıkması, ev tasarımının daha hoş görünmesini sağlayan temizlik hizmetimiz aynı zamanda evinizi daha yaşanılabilir bir hale getirmektedir. Bunun yanı sıra ev hijyeni, ev içerisinde yaşayan kişilerin sağlığını da direkt olarak etkilemektedir. Kirli evler, haneye sağlık açısından zarar verirken doğru bir şekilde temizlenmiş bir ev sağlığınızı korumaya yardımcı olmaktadır.

Ev Temizliği Fiyatları

Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği hizmeti, firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yerini almaktadır. Bu hizmet ile evinizin hangi konumda olduğu fark etmeksizin tüm temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda tamamen profesyonel destek sağlamaktadır. Bu sayede evleriniz profesyonel kişiler tarafından doğru yöntemler kullanarak yapılmaktadır. Ev temizliği fiyatları ise birçok faktör doğrultusunda değişiklik gösterir. Bu faktörler ise genel olarak şu şekildedir;

 • Evin konumu
 • Evin metre kare cinsinden boyutu
 • Ev içerisindeki oda sayısı
 • Evin hijyen durumu
 • Ev temizliği hizmetini sizlere sunan firmamız, yukarıdaki faktörlere göre fiyat belirlemektedir. Ancak firmamız, her koşulda uygun fiyat aralıklarıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Siz de firmamızı tercih ederek evlerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

  Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

  Ev temizliği hizmetimizden faydalanmanız için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim numaralarından bizi arayarak ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak bizi arayabilirsiniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek ev temizliği hizmetimizi talep edebilirsiniz;

 • Firmamızla iletişim kurun.
 • Evinizin metre kare cinsinden boyutunu söyleyin.
 • Evinizin kaç odalı olduğunu ve nerenin temizlenmesi gerektiğini belirtin.
 • Ardından bu detaylar doğrultusunda fiyat alın.
 • Evinizin adresini ve temizliğin yapılmasını istediğiniz saati belirtin.
 • Yukarıdaki adımları uygulayarak hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Firmamız ev temizliği fiyatları hakkında sizleri detaylı olarak iletişim esnasında bilgilendirecektir.

  Ev Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

  Bize Ulaşın!