HEMEN BİZİ ARAYIN: 0538 978 22 60

Çalışma alanlarında gerekli hijyenin sağlanması için gerçekleştirilen ofis temizliği¸ uygun periyotlar halinde ve düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak uygulanan bu temizlik sırasında, insan sağlığına zararı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Bu etkili ve aynı zamanda sağlığa zararsız temizlik malzemeleri, profesyonel makinelerle birlikte uygulanmaktadır. Hijyenin etkili bir şekilde sağlanması için, profesyonel teknikler kullanan uzman personellerimiz hizmet vermektedir. Ofis temizliği, günlük ev temizliği gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için temizlik firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En uygun ofis temizliği fiyatları ile etkili bir hijyen sağlayabilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Profesyonel Ofis Temizliği

Çeşitli kurum ve kuruluşların, özel şirketlerin ve diğer çalışma alanlarının etkili bir şekilde temizlenmesi için profesyonel ofis temizliği hizmeti verilmektedir. Firmamız tarafından uygun fiyatlar halinde verilen ofis temizliği sırasında, hiçbir eşyaya zarar verilmemektedir. Yerlerinden oynatılan büyük ve küçük her eşya, temizlik sonrasında tekrar aynı yerde bırakılmaktadır. Önemli ve resmi belgeler, dosyalar gibi ofis eşyalarının korunmasına ekstra özen gösterilmektedir. Böylece ofis temizliği sonrasında, ofisteki çalışanlar eşyalarını tekrar aynı yerinde ve sağlam bir şekilde bulabilmektedir. Aynı zamanda gerekli hijyenin sağlandığı çalışma alanlarında, daha keyifli ve sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edebilmektedir. Bu temizlik sırasında özenli bir şekilde temizlenen alanlar şunlardır;

 • Masa, koltuklar ve diğer büyük ofis mobilyaları,
 • Kitaplıklar
 • Zemin ve camlar,
 • Lavabo, klozet gibi banyo eşyaları,
 • Kapılar, kapı kolları ve merdivenler.
 • İş yerindeki her alanın etkili bir biçimde temizlenmesini sağlayan bu işlem için firmamız, uygun fiyatlar uygulamaktadır. Ofis temizliği fiyatları, ofisin büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de bütçe dostu fiyatlarla uygulanmaktadır.

  Ofis Temizliği Hizmetimiz

  Ofis temizliği, her çalışma alanında ihtiyaç duyulan bir rutindir. Çünkü hem çalışanların hem de bu ofise gelen diğer misafirlerin sağlığını korumak için, bakteri ve mikroplardan arındırılmış alanlar sağlamak gerekir. Bunun en iyi yolu da profesyonel temizlik şirketleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu alanda uzman personellerle, kaliteli hizmet veren firmamız uygun fiyat koşulları belirlemiştir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla firmamızdan randevu alabilirsiniz.

  Ofis Temizliği Hizmetimiz için Hemen Arayın!

  Bize Ulaşın!